Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Klecza Dolna - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowana Andrychów

Andrychów(Klecza Dolna + 15 km)

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w okolicach centrum Andrychowa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia na antresoli, salon z aneksem kuchennym, łazienka). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł20 m² 99,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker eng pl Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków(Klecza Dolna + 36 km)

2 180 zł42,82 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kraków ul. Anny Szwed Śniadowskiej, prowizja 0%! Mieszkanie dwupokojowe, na drugim piętrze, w nowoczesnym budownictwie, budynek zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,85 m² 48,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament czeka na pierwszego najemcę! Świetna lokalizacja - na Osiedlu Nowe Miasto. Trzecia linia zabudowy od ulicy Kościuszki, dająca ciszę i spokój a zarazem znakomity dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Skawina(Klecza Dolna + 24 km)

2 050 zł38 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne 1 pokojowe mieszkanie dużą z oddzielną kuchnią Świetna komunikacja *english below Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju: *oddzielona sypialnia *miejsce do pracy *duża.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała(Klecza Dolna + 35 km)

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Siewna. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o przyszłych najemcach. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków(Klecza Dolna + 36 km)

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowa kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze budynku przy ul. Bobrzyńskiego 25 (ruczaj / Czerwone Maki). Możliwość parkowania na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 niedaleko ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane nieopodal ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie w centrum miasta lokalizacja: mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy. Ulica Kazimierza Wielkiego, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Kalwaria Zebrzydowska(Klecza Dolna + 11 km)

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Klecza Dolna

Klecza Dolna,małopolskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Częściowo umeblowane, bezczynszowe mieszkanie położone w budynku w Kleczy Dolnej. Na pow. 36 mkw. rozplanowano salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz przedpokój. Czynsz 1300 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Klecza Dolna

Klecza Dolna,małopolskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe, częściowo umeblowane mieszkanie o pow. 48 mkw. położone na 1-szym piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.